Álláslehetőség

Gyártósori összeszerelő munkatárs:

A Pécsi Kinder tojás gyár a megújult légkondicionált üzemébe vár szalag munkára megváltozott munkaképességű jelentkezőket 4-6, de akár 7 órában is, illetve egészséges dolgozókat 8 órában.
Érdeklődni a 74/506-930 számú telefonszámon lehet 8-14 óráig.

A pécsi Kinder üzem minőségbiztosítási mérnököt keres

Elvárás: Felsőfokú szakirányú végzettség, társalgási szintű angol nyelvtudás, minimum 3-5 év szakmai előélet minőségbiztosítás területen.

Előny: olasz nyelvtudás, rendszerkiépítési tapasztalat, proaktív gondolkodás.

Feladatok: Minőségbiztosítási rendszer kiépítése, karbantartása, fejlesztése, munka és ellenőrzési utasítások készítése,

Amit nyújtunk: Jövőre koncentráló vállalat, ipari struktúrában működő manufakturális gyártási folyamat, változatos munka.

Munkavégzés helye: Pécs

Önéletrajzokat az alábbi mail címre várjuk: titkarsag@ferger.hu

Elérhetőségek

"Emberekért" Közhasznú Nonprofit Kft.

7101 Szekszárd,
Pf.: 89
Telefon:
+36/74/674-800
titkarsag@ferger.hu
"Emberekért" Közhasznú Nonprofit Kft. - Magyar